Preloader logo Preloader logo
Zjistit více
Preloader logo Preloader logo
Cz En
Služby Případové studie Volné pozice Sjednat schůzku Blog Logo

🚀 Vaše Facebook Ads vystřelíme během
2 měsíců do stratosféry

Reklama na Facebooku nefunguje podle vašich představ? Tušíte, že je v nich nevyužitý potenciál?

 

🏆 Do Facebook Ads jsme investovali již stovky milionů korun a jako jedni z mála v Čr jsme Facebook Business partneři. Díky tomu víme, co funguje a co ne.

 

🚀 Vytvořili jsme unikátní proces pro rychlé spuštění a efektivní škálování Facebook Ads kampaní.

 

Vaše Facebook Ads tak budou konečně vydělávat.💰

 

Využijte s námi reklamu na Facebooku a Instagramu na maximum a nenechte si ujet rozjetý vlak.

 

Zajistíme pro vás:

 

👉 Založení nebo kontrolu reklamních účtů
👉 Kontrolu stavu e-shopu a identifikaci příležitostí pro zlepšení konverzního poměru
👉 Přípravu strategie dle stanovených cílů
👉 Tvorbu struktury kampaní (DABA, DRTG, statický remarketing a akvizici nových zákazníků)
👉 Doporučení pro úvodní rozpočet na reklamní kredit
👉 Nastavení analytického měření Facebook Pixelu, Conversion API a Google Analytics 4
👉 Přípravu textů, obrázků a videí do reklam
👉 Přehledné vyhodnocení výsledků v kontextu celého e-shopu
👉 Optimalizaci a škálovaní v rámci stanovených cílů (PNO / ROAS)

 

Zjistěte, jak to děláme.👇

Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo

Jaký bude postup.

✅ Audit reklamních účtů

Provedeme detailní audit vašich reklamních účtů. Odhalíme chybky a nalezneme příležitosti pro zlepšení. Máme zkušenosti ze stovek reklamních účtů, a tak přesně víme, na co se zaměřit.

01

✅ Příprava strategie

Je váš produkt jasně srozumitelný, nebo jej zákazníci potřebují poznat a pochopit? Jak dlouho typicky trvá nákupní rozhodování? Na co se zákazníci nejčastěji ptají? Nakupují u vás opakovaně? Chcete pouze prodávat, nebo i budovat značku? Připravíme strategii pro výkonnostní kampaně na míru vašemu produktu.

02

✅ Nastavení analytických nástrojů

Řízení bez dat je jenom hádání, praví známá poučka. Kvalitní a přesná data jsou jedním z pilířů úspěšného e-shopu. Zajistíme kompletní nastavení analytických nástrojů Google Analytics 4, Facebook Pixel a CAPI. Implementujeme měřící kódy na váš web, abychom mohli přesně vyhodnotit dopad kampaní a pomoci vám s růstem objednávek i tržeb.

03

✅ Příprava kampaní a reklam

Tvorbu kampaní rozdělujeme do dvou etap. Etapa 1 - Nastavení katalogových kampaní (DABA, DRTG). Etapa 2 - Nastavení statických kampaní (obrázky a videa). Připravíme strukturu tak, abychom využili strojového učení Facebook Ads a dosáhli co nejvyšší návratnosti investovaných prostředků. Kampaně zahrnují cílení na nové potenciální zákazníky i remarketing.

04

✅ Správa a škálování

Kampaně nestačí jen jednou nastavit. Je třeba se jim pravidelně věnovat. Najdeme vítězné kombinace cílení a kreativ a začneme s jejich škálováním. Nefunkční kombinace upravíme, vypneme a vytvoříme nové. Docílíme tak co nejvyšší návratnosti vašich kampaní a zároveň zásadně navýšíme obrat.

05

✅ Real-time reporting

Budete mít neustálý přehled o výsledcích kampaní. Veškeré důležité metriky (PNO, obrat, vydaná částka, a další) reportujeme na denní bázi v real-time reportovacím nástroji Looker Studio. Naleznete v něm i celkové výsledky e-shopu, produktů a kategorií dle Google Analytics 4.

06

O jaké social ads se staráme.

Případové
studie.

Více než 50 e-shopům jsme v naší digitální marketingové agentuře pomohli navýšit obrat a zefektivnit výkonnostní kampaně. Podívejte se na příběhy některých z nich.

Mini-případovky.

Zajímají vás další příběhy klientů naší online agentury?
Přečtěte si krátké případovky na našem blogu.

FAQ.

Kolik stojí správa Facebook Ads?
Cena za správu Facebook Ads se odvíjí od celkové náročnosti, počtu produktů a rozpočtu na reklamní kredit. Kampaně spravujeme od 20 000 Kč / měsíčně. Cena neobsahuje přípravu grafických podkladů a videí.
Co zahrnuje správa kampaní?
Nastavení reklamních účtů, testování různých typů cílení, tvorbu nových kampaní, tvorbu nových reklam, kontrolu rozpočtu, pravidelnou kontrolu nastavení Pixelu a katalogu produktů, komunikaci s klientem ohledně nových akcí, nových produktů apod. – zkrátka vše, co zajistí zvýšení efektivity kampaní.
Kdo je majitelem reklamních účtů?
Majiteli reklamních účtů zůstáváte vy. My do nich získáme agenturní přístup. Vytvoříme pro vás Facebook Business Manager, v němž budete mít pod kontrolou firemní stránku, reklamní účet, Facebook Pixel, katalog produktů i účet na Instagramu.
Kdo platí za reklamní kredit?
Do reklamního účtu je přidána vaše firemní karta, ze které se strhávají peníze. Faktury za reklamní kredit jsou vystavovány na vaši firmu. Nám platíte pouze za správu reklamních kampaní. Máte tak v každém okamžiku přehled o tom, kolik se investuje do reklamního kreditu a kolik stojí naše služby.
Jak zjistím, že se mi kampaně vyplácí?
Před začátkem spolupráce si stanovíme cílové hodnoty ukazatelů PNO či ROAS, které musíme dosáhnout, aby pro vás byly kampaně ziskové. V reportech vždy uvádíme PNO či ROAS za uplynulý měsíc. Výdaje a návratnost tak máte stále pod kontrolou. Pokud nemáte cílovou návratnost stanovenou, pomůžeme vám s tím.
Co když se mi kampaně nebudou vyplácet?
Jestli se vám kampaně budou vyplácet zjistíme během prvních 1-2 měsíců od zahájení spolupráce. Pokud se vyplácet nebudou, budeme hledat možné příčiny – chyby na e-shopu, nedostatky v nabídce, konkurence...
Vytváříte grafické podklady pro reklamy?
Ano. Zpracujeme existující podklady, pořídíme nové a zajistíme, aby reklamy působily atraktivně. Preferujeme ale, když nám grafické podklady dodá váš grafik.
Co vše ode mne budete potřebovat?
Primárně nasdílení přístupů do reklamních nástrojů, stanovení cílů, info k produktům a kategoriím. Dále pak průběžné konzultace, abychom mohli efektivněji kampaně optimalizovat.
Za jak dlouho spustíte první kampaně?
Díky našemu procesu jsme schopni spustit první kampaně do 3 dnů od zahájení spolupráce.
Spravujete jen Facebook Ads?
Ne, můžeme vám pomoci také s PPC, e-mailingem, zbožovými srovnávači a SEO.

Píšeme o marketingu
pro e-shopy.