Preloader logo Preloader logo
Zjistit více

Správa PPC kampaní

Arrow
Naplánovat konzultaci

Popis
služby

Pay-per-click reklama je osvědčeným a velmi rozšířeným online marketingovým nástrojem, který zvýší konverze a návštěvnost vašich webových stránek. V České republice jsou nejpoužívanější PPC systémy Google Ads a Seznam S-klik. Oba tyto nástroje spravujeme.

 

Prostřednictvím PPC kampaní se budete objevovat na předních příčkách ve vyhledávání na Google a Seznamu.

 

Díky PPC reklamě oslovíme vaše zákazníky v klíčové fázi jejich nákupního rozhodování. Postaráme se o vyhledávací kampaně, display, Google Shopping i remarketing.

Jak vám pomůžeme
s PPC reklamou?

Audit reklamních účtů

Provedeme detailní audit vašich reklamních účtů. Najdeme chyby a příležitosti pro zlepšení. Získáte od nás jasná doporučení, která můžete ihned implementovat. Cena auditu začíná na 5.870 Kč.

01

Analýza klíčových slov

Připravíme detailní analýzu klíčových slov pro vyhledávací kampaně. Zaměříme se nejen na obecné výrazy, ale také na long-tail klíčová slova, o kterých vaše konkurence pravděpodobně neví.

02

Nastavení analytických nástrojů

Implementujeme měřící kódy na váš web, abychom mohli přesně vyhodnotit dopad kampaní. Implementaci provedeme přímo my nebo zašleme přehledný návod vašemu programátorovi.

03

Nastavení kampaní a příprava reklam

Připravíme strukturu kampaní včetně klasického a dynamického remarketingu. Vytvoříme grafické, HTML5 a responzivní bannery pro display kampaně a také textové inzeráty pro vyhledávací kampaně.

04

Nastavení Google Shopping

Reklama v Google nákupech je jednou z nejsilnějších zbraní pro většinu e-shopů. Můžete zde oslovit miliony zákazníků, kteří hledají produkty, které prodáváte. Postaráme se o kompletní nastavení včetně vytvoření Google Merchant Centre.

05

Správa & reporting

Budete mít dokonalý přehled o výsledcích kampaní. Souhrn dosažených výsledků od nás dostanete na měsíční, týdenní nebo denní bázi.

06

O jaké PPC nástroje se staráme

Jak pracujeme

Máme ověřený postup spolupráce.

Seznámení 01
Zjistíme, jaké máte cílé a jak váš business funguje. Na základě úvodní konzultace určíme, zda-li vám můžeme pomoci a jsme pro vás vhodný partner. Úvodní konzultaci děláme většinou prostřednictvím Zoom, Hangouts nebo telefon. A je samozřejmě bezplatná.
Nabídka na míru 02
Pokud společně usoudíme, že jsme pro vás vhodným partnerem, připravíme pro vás nabídku našich služeb na míru. Společně si vytyčíme ambiciózní cíle a KPI a začneme hledat příležitosti pro růst vaší značky.
Přípravná fáze
a stanovení cílů
03
Cíl bez plánu je pouze sen. Proto pro vás vždy připravíme strategický plán k dosažení vytyčených cílů. Následně vytvoříme veškeré podklady pro efektivní spuštění online marketingové komunikace.. Od grafických bannerů, videí až po nastavení analytických nástrojů a reklamních kampaní.
Testovací období 04
Nastavení je vždy do určité míry odhad a jedním z hlavních tajemství úspěchu je testovací fáze. V rámci testovací fáze si vyzkoušíme v praxi, na co vaši zákazníci reagují a dodáme algoritmům dostatečná data pro machine learning. Testovací fáze trvá zpravidla 1-3 měsíce.
Optimalizace.
Inovace. Reporting
05
Pravidelně kontrolujeme výsledky a vše upravujeme podle potřeby. Testujeme nové online marketingové nástroje a kanály k dosažení ještě vyšší efektivity. A souhrn dosažených výsledků od nás dostanete na měsíční a nebo klidně i denní bázi.

Proč my

Proč spolupracovat právě s námi?
Zakládáme si na těchto pilířích.

Thumbnail

01

Soustředíme se na ROI

Návratnost investic je pro nás na prvním místě. Pokud s námi investujete 1 Kč, je naším cílem abyste za ní dostali 2 Kč (a ideálně i více) zpět.

Thumbnail

02

Jsme agentura i partner

Každý klient je zároveň naším partnerem. Snažíme se mu pomoci s rozvojem značky i v ohledech, které daleko převyšují hranice digitálního marketingu.

Thumbnail

03

Transparentnost

Máte 100% přístup do reklamních účtů. Vždy víte, na čem se pracuje a co se již udělalo.

Thumbnail

04

Rychlost

Víme, jak je pro vás rychlost důležitá. Často se jedná o jeden z hlavních faktorů úspěchu. Když si stanovíme termín dokončení projektu, dodržíme ho.

Thumbnail

05

Měsíční výpovědní lhůta

Pokud s naší prací nebudete spokojení, můžete spolupráci ukončit ke konci stávajícího měsíce. Nemusíte se vázat na 6 nebo více měsíců.

Thumbnail

06

Nejsme pro každého

Pokud pro vás nebudeme vhodným partnerem, řekneme vám to a pokusíme se najít jiné řešení vaší situace.

FAQ

Kolik stojí správa PPC kampaní?
Cena za správu se odvíjí od celkové náročnosti. Pro stanovení ceny za správu vašich PPC účtu nás prosím kontaktujte.
Kdo je majitelem reklamních účtů?
Vy jste majiteli reklamních účtů a my do nich máme agenturní přístup.
Kdo platí za reklamní kredit?
Do reklamního účtu je přidána vaše firemní karta, ze které se strhávají peníze. Faktury za reklamní kredit jsou vystavovány na vaší firmu. Nám platíte pouze za správu. Máte vždy přehled o tom, kolik se investuje do kreditu a kolik stojí naše služby.
Jak zjistím, že se mi kampaně vyplácí?
Pokud provozujete e-shop, tak v každém reportu uvádíme také návratnost investic. Výdaje a návratnost budete mít vždy pod kontrolou. U lead generation webů je výpočet návratnosti složitější a je vždy potřeba vyšší míra komunikace mezi agenturou a klientem.
Jak ukončím spolupráci?
Na začátku spolupráce s námi podepisujete smlouvu s výpovědní lhůtou jeden měsíc. Nemáme žádné poplatky za předčasné ukončení smlouvy.
Vytváříte grafické PPC bannery?
Ano, vytváříme grafické PPC bannery pro Google Ads i S-klik. Vytvoříme pro vás jak statické, tak HTML5 bannery.

Píšeme o PPC reklamě