Preloader logo Preloader logo
Zjistit více

Správa
PPC kampaní

Arrow
Sjednat schůzku

Popis
služby

Pay-per-click reklama je osvědčeným a velmi rozšířeným online marketingovým nástrojem, který zvýší prodeje na vašem e-shopu.

 

V České republice jsou nejpoužívanější PPC systémy Google Ads a Seznam Sklik. Se správou obou těchto nástrojů máme dlouholeté zkušenosti.

 

Zajistíme, abyste se prostřednictvím PPC kampaní objevili na předních příčkách ve vyhledávání. PPC reklamou vhodně oslovíme vaše zákazníky v klíčové fázi jejich nákupního rozhodování. Postaráme se o vyhledávací kampaně (klasické i dynamické), display ads, Google Nákupy, klasický i dynamický remarketing.

Jak vám pomůžeme
s PPC reklamou.

Audit reklamních účtů

Provedeme detailní audit vašich PPC účtů a reklam. Odhalíme případné chybky a identifkujeme příležitosti pro zlepšení. Poskytneme vám rady, které budete moci začít implementovat ihned.

01

Nastavení analytických nástrojů

Implementujeme měřící kódy na váš web, abychom mohli přesně vyhodnotit dopad kampaní a poskytnout vám v každé chvíli stoprocentně přesná a relevantní data. Implementaci provedeme přímo my, nebo se spojíme s odborníkem, který se stará o kód vašeho webu.

02

Nastavení Google Shopping

Reklama v Nákupech Google je jednou z nejsilnějších zbraní pro většinu e-shopů. Oslovíme zde zákazníky hledající přesně ty produkty, které prodáváte. Provedeme vás celým procesem od začátku do konce: Pomůžeme s vytvořením Feedu, nastavením Google Merchant Centre, a zajistíme také správu a vyhodnocení.

03

Vyhledávací kampaně

Zobrazíme vaši reklamu lidem, kteří mají bezprostřední zájem o produkty, jež máte v nabídce. Nastavíme jak klasické vyhledávací kampaně, tak tzv. DSA (dynamické reklamy ve vyhledávání).

04

Remarketing

Zajistíme, že svou reklamou zasáhnete přesně ty zákazníky, kteří jsou ohledně koupě „na vážkách“. Pomocí klasického i dynamického remarketingu jim zobrazíme prohlédnuté produkty a dodáme jim argumenty, proč nakoupit právě u vás.

05

Správa & reporting

Kvalitním PPC kampaním je třeba se dlouhodobě věnovat. Najdeme vítězné kombinace cílení a kreativ, provedeme potřebné úpravy a škálování. Zajistíme vhodné nástroje pro reporting výsledků v reálném čase, abyste kdykoliv věděli, jak se reklamě právě daří.

06

O jaké PPC nástroje se staráme.

Jak pracujeme.

Máme ověřený postup spolupráce,
ale umíme se přizpůsobit vašim potřebám.

Brand discovery 01
V úvodní fázi spolupráce se seznámíme se značkou, provedeme a vyhodnotíme audit aktuálního stavu kampaní a webu, identifikujeme případné slabiny. Uděláme si kompletní obrázek o značce, a to včetně konkurence, cílů a možností.
Strategie 02
Na základě brand discovery vytvoříme strategii pro výkonnostní marketing a poskytneme doporučení pro rozvoj webu s cílem zvýšení konverzního poměru. Vymyslíme vhodnou komunikační strategii, ať už půjde primárně o produkty, brand awareness, či kombinaci obojího. Vybereme, doporučíme a společně odsouhlasíme vhodné marketingové kanály.
Přípravná fáze 03
Provedeme kompletní nastavení či kontrolu analytických nástrojů (Google Analytics, Facebook Pixel, Google Conversion Tracking a další), abychom mohli vyhodnotit dopad výkonnostních kampaní napříč kanály. Dle strategie připravíme kampaně na stanovených platformách, zajistíme grafické podklady do reklam a napíšeme k nim poutavé texty.
Spuštění kampaní
a optimalizace
04
Spuštěním kampaní práce nekončí, ale teprve začíná. Kampaně budeme aktivně upravovat tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků a plnily stanovené cíle. Společně budeme pracovat na jejich optimalizaci, dlouhodobém zlepšování a zajištění maximální efektivity v rámci stanoveného rozpočtu.
Škálování 05
Efektivní škálování kampaní při vysoké návratnosti je snem každého majitele e-shopu. A přesně s tím vám rádi pomůžeme. Díky výsledkům z optimalizační fáze nalezneme vhodné platformy a cílení pro škálování prodejů vašeho e-shopu při dodržení stanoveného PNO či ROAS.

Proč Socials?

Zajímá vás, proč se vyplatí spolupracovat
právě s námi? Práce pro naše klienty
stojí na 6 základních pilířích: 


Thumbnail

01

Soustředíme se na návratnost

Spolupráce s námi, to nejsou dojmy, ale přesná čísla. Děláme vše pro to, abyste za každou investovanou korunu dostali dvě zpět. A ideálně ještě více!

Thumbnail

02

Jsme agentura i partner

Každý klient je zároveň naším partnerem. Pomáháme mu s rozvojem značky, často v aspektech, které daleko převyšují hranice digitálního marketingu.

Thumbnail

03

Transparentnost

Pracujeme s agenturními přístupy, vám tak zůstává 100% dohled nad reklamními účty. Díky tomu přesně víte, jak si vaše sociální sítě a reklamy vedou.

Thumbnail

04

Rychlost a spolehlivost

Termín, na kterém se domluvíme s klientem, je pro nás svatý. Víme, že některé věci nepočkají a rychlost může být klíčový faktor pro úspěch reklamy.

Thumbnail

05

Máme přesah do všech kanálů

Efektivní komunikaci na více sociálních sítích i PPC reklamu vnímáme jako vyvážený mix, který přispívá k celkovému úspěchu. Připravíme vhodný obsah pro každý relevantní kanál.

Thumbnail

06

E-shopy jsou náš core business

Jsme agentura zaměřená výhradně na oblast eCommerce. Díky tomu držíme prst na tepu doby a umíme nejnovější trendy v odvětví uplatnit i u vás.

FAQ.

Kolik stojí správa PPC kampaní?
Cena za správu se odvíjí od celkové náročnosti zpracování. Pro stanovení konkrétní ceny za správu vašich PPC účtů nás prosím kontaktujte, rádi zpracujeme individuální nabídku.
Co zahrnuje správa PPC kampaní?
Úpravu cen za kliknutí, tvorbu nových kampaní, nových cílení a nových reklam. Taktéž kontrolu rozpočtu, vylučování irelevantních vyhledávacích dotazů, vylučování neefektivních umístění, komunikaci s klientem ohledně nových akcí, nových produktů apod. – zkrátka vše, co zvýší efektivitu kampaní.
Kdo je majitelem reklamních účtů?
Majiteli reklamních účtů zůstáváte vy. My do nich získáme pouze tzv. agenturní přístup. Firemní stránky a PPC účty tak máte stoprocentně pod kontrolou, doslova ve dne v noci.
Kdo platí za reklamní kredit?
Do reklamního účtu je přidána vaše firemní karta, ze které se strhávají peníze. Faktury za reklamní kredit jsou vystavovány na vaši firmu. Nám platíte pouze za správu profilu. Máte tak v každém okamžiku přehled o tom, kolik se investuje do reklamního kreditu a kolik stojí naše služby.
Jak zjistím, že se mi kampaně vyplácí?
Na návratnosti kampaní pro naše klienty nám záleží. V každém reportu tak uvádíme přesné ukazatele návratnosti investic.
Co když to chci pouze vyzkoušet?
Budeme rádi! S klienty podepisujeme smlouvy, které jsou extrémně flexibilní v porovnání se standardem v oboru. Naši pomoc si tak klidně můžete objednat jen na měsíc.
Vytváříte grafické PPC bannery?
Ano, vytváříme grafické PPC bannery pro Google Ads i Sklik. Vytvoříme pro vás jak statické, tak HTML5 bannery, dle vašich požadavků a potřeb.

Píšeme o eCommerce.