Preloader logo Preloader logo
Cz En
Služby & Ceník Případové studie Volné pozice 📖 Vzdělávání Dropdown Kontakt Logo

Odebírejte novinky od Socials

Přihlášení proběhlo úspěšně, děkujeme.

Špatně zadaná emailová adresa.

Prosím, odsouhlaste zpracování osobních údajů.

V dnešní “době digitální” je pro firmy čím dál tím více důležité mít špičkový marketing. A s tím už nějakou dobu pomáhá umělá inteligence nebo-li AI. Díky ní jsou schopni marketéři celého světa efektivněji cílit své kampaně, personalizovat zákaznické zážitky, získávat klíčová data pro lepší rozhodování a hlavně umožňují automatizaci různorodých rutinních úkolů, čímž šetří čas.

Pojďte se s námi tedy není podívat na 5 příkladů aplikací umělé inteligence, které pomáhají marketérům v různých oblastech.

ChatGPT

Tenhle populární nástroj asi už všichni známe, ale je třeba ho zmínit, a to na prvním místě. ChatGPT je AI chatbot, který se na vaši výzvu zapojí do dialogu a popovídá si s vámi klidně i o nesmrtelnosti brouka. Dokáže vám odpovědět na všechny možné otázky, které mu položíte a na váš příkaz za vás může například psát texty ve všech možných okruzích a tématech. A funguje skvěle i v češtině, což je velké plus!

Ušetří spoustu času hlavně copywriterům, ale i všem dalším, kteří potřebují texty ke svému řemeslu.

Synthesia.io

Synthesia.io je platforma, která umožňuje vytvářet a poté publikovat video obsah pomocí umělé inteligence. Je to nástroj, který vám umožní vytvořit autentická animovaná videa a prezentace, vytvářená pomocí technologie deep learningu, díky čemuž jsou velice realistická a relevantní dle zadání.

Synthesia.io nabízí funkce i v češtině, umožňující upravovat a personalizovat videa v závislosti na cíli, potřebách a cílové skupině vaší firmy. Můžete si například hrát s barvami, zvukem, rychlostí i délkou videa… A dokonce můžete přidávat různé další prvky (animace, texty, loga…).

Natural Reader

Natural Reader je nástroj, který umožňuje převádět psaný text na audio, a to velice realisticky. Aplikace podporuje mnoho jazyků a umožňuje uživatelům zvolit různé hlasové vlastnosti, jako jsou rychlost, intonace a hlasitost.

Natural Reader může být užitečný pro video creatory, kteří nechtějí namlouvat texty do videí, ale chtějí dosáhnout perfektního výsledku. Dále těm, kteří tráví mnoho času před obrazovkou a chtějí si nechat přečíst text nahlas, aby si ulevili očím. Aplikace může být také užitečná pro lidi, kteří se učí nový jazyk a chtějí si poslechnout výslovnost slov a frází.

Natural Reader je dostupný jako webová aplikace, desktopová aplikace a mobilní aplikace pro Android a iOS. Některé verze aplikace jsou zdarma, zatímco jiné verze nabízejí rozšířené funkce a možnosti za poplatek. Neumí ale zatím bohužel česky.

Adcreative.ai

AdCreative.ai je nástroj pro tvorbu reklamních kreativ například pro digitální marketing (zejména pro Facebook Ads a PPC bannerů). Používá umělou inteligenci k vytváření vizuálně atraktivních a zejména účinných reklam na sociální sítě, pro mobilní aplikace či webové stránky.

AdCreative.ai umožňuje uživatelům vytvářet reklamy pomocí různých prvků, jako jsou obrázky, videa, texty, loga… A poté kombinovat tyto prvky do výsledné kreativy. Nástroj také nabízí možnosti pro testování a optimalizaci reklam, aby uživatelé mohli zjistit, které reklamy jsou nejúčinnější. A poslouží i v češtině.

Ukázka bannerů vytvořených v Adcreative.ai

SurferSEO

SurferSEO je nástroj pro optimalizaci vyhledávačů (SEO), který pomáhá analyzovat a optimalizovat webové stránky pro lepší pozici ve výsledcích vyhledávání. SurferSEO se liší od ostatních SEO nástrojů tím, že používá metodu “Content Score”, což je kombinace analýzy klíčových slov, konkurence a obsahu na stránce. A právě to dělá ze SurferSEO skvělý a komplexní nástroj pro každého, kdo chce do SEA šlápnout.

SurferSEO nabízí různé funkce, jako je například audit webových stránek, analýza klíčových slov, optimalizace obsahu, kontrola backlinků a mnoho dalšího. Pomocí těchto funkcí můžete zlepšit SEO vašich webových stránek a zvýšit jejich viditelnost ve výsledcích vyhledávání.

Pro tuzemské firmy to má ale jednu vadu na kráse – bohužel ještě není dostupný v češtině.

Summary
5 top AI nástrojů pro marketéry
Article Name
5 top AI nástrojů pro marketéry
Description
Přinášíme vám TOP marketingové nástroje na bázi umělé inteligence, které vám rozhodně usnadní práci i život. ✅
Author
Publisher Name
Socials
Publisher Logo

Související články

Spojte se s námi a zjistěte, jak pomůžeme vašemu e-shopu růst rychleji a efektivněji 🎉

Sjednejte si schůzku přes Calendly a nebo vyplňte kontaktní formulář.

E-mail: hello@socials.cz