Preloader logo Preloader logo
Cz En
Služby & Ceník Případové studie Volné pozice 📖 Vzdělávání Dropdown Kontakt Logo

Odebírejte novinky od Socials

Přihlášení proběhlo úspěšně, děkujeme.

Špatně zadaná emailová adresa.

Prosím, odsouhlaste zpracování osobních údajů.

Pokud trávíte svůj čas scrollováním na Instagramu a rádi byste tento čas trávili produktivněji, pak pro vás máme skvělý tip – sledujte profily, které se svým obsahem snaží vzdělávat a přináší různé rady, triky a novinky z vašeho oboru. Kvalitních edukačních profilů už najdete hafo, a to ve všemožných odvětvích, od podnikání, přes fyzioterapii až třeba po finance.

A protože my se pohybujeme hlavně ve světě online marketingu malých a středních firem, pro které jsou často velmi důležité sociální sítě, podělíme se s vámi o naše oblíbené české a slovenské profily zabývající se Instagramem, TikTokem, Facebook a mnohým dalším.

@socialpark

Pod taktovkou Jirky Krále, jednoho z nejvlivnějších a nejsledovanějších influencerů v České republice, působí obsahová agentura Socialpark. Na sítě a tvorbu obsahu jsou to skuteční profíci a mimo skvělého blogu dělají i skvělý Instagram, který stojí za to sledovat. V popisku říkají: “Děláme ze značek influencery, žijeme sítěmi, sledujeme trendy a o ty nejlepší se rádi rozdělíme.” A je to přesně tak, jak píšou. Přichází nejen s tipy na kreativy a tvorbu, ale i se statistikami, informují o novinkách a mnohém dalším. Je to jeden z informačně nejkomplexnějších a zároveň vysoce kvalitních edukačních profilů, co na českém Instagramu ohledně sítí vůbec můžete najít.

@digiholkacz

Digiholka je vlastním jménem Martina Dvořáčková, která se sítěmi zabývá už něco přes 10 let. Jako “volnonožec” pomáhá firmám a podnikatelům prodávat online, budovat brand a být vidět na sociálních sítích. Má zkušenosti s obsahovým marketingem, community managementem, reklamními kampaněmi i influencer marketingem, takže má záběr a rozhled opravdu široký a své zkušenosti předává skrze Instagram i blogové články. U Martiny je nám obzvlášť sympatická její lidská komunikace a je vidět, že má ke svým klientům i práci dost osobní přístup.

@digitalnastrategia

Slovenský freelancer Rasťo Kiavčin, známý pod instagramovým profilem digitalnastrategia, přináší každý den 1 tip z online marketingu, který jak tvrdí “pomůže Vaší firmě růst a vydělat na Instagramu”. Zaměřuje se hlavně na Instagram, ale najdete u něj i jiná témata, jako je mailing, TikTok, copywriting či obecné poučky, co v onlinu jednoduše platí. Na profilu nás nejvíce baví pravidelné a časté postování a jeho zábavná forma grafik i textů, která zaujme a donutí vás dávat pozor ikdyž scrollujete Instagramem úplně unavení po celém dni. Jednoduše, Rasťo to se svým publikem umí a komunikaci (jak vizuální, tak psanou) má v malíku.

@obsahjeklic

Jak už tento profil hlásá jen ze samotného názvu, v obsahjeklic se mluví hlavně o obsahovém marketingu, specificky zejména o podnikání na Instagramu. Celý profil spravuje freelancerka Michaela Bednarovská, která se zaměřuje hlavně na pomoc při podnikání ženám a malým značkám. Na profilu Michaela předává konkrétní tipy, jak udělat z vašich sledujících zákazníky prostřednictvím jednoduchých postů s popisky, reels i carrouselů nabušených informacemi a praktickými radami.

Summary
4 naučné profily o sociálních sítích na IG
Article Name
4 naučné profily o sociálních sítích na IG
Description
Přinášíme vám tipy na 4 profily o sociálních sítích na IG, na kterých se něco přiučíte.
Author
Publisher Name
Socials
Publisher Logo

Související články

Spojte se s námi a zjistěte, jak pomůžeme vašemu e-shopu růst rychleji a efektivněji 🎉

Sjednejte si schůzku přes Calendly a nebo vyplňte kontaktní formulář.

E-mail: hello@socials.cz