Preloader logo Preloader logo
Cz En
Ceník Volné pozice Sjednat schůzku

Odebírejte novinky od Socials

Přihlášení proběhlo úspěšně, děkujeme.

Špatně zadaná emailová adresa.

Prosím, odsouhlaste zpracování osobních údajů.

Pokud trávíte svůj čas scrollováním na Instagramu a rádi byste tento čas trávili produktivněji, pak pro vás máme skvělý tip – sledujte profily, které se svým obsahem snaží vzdělávat a přináší různé rady, triky a novinky z vašeho oboru. Kvalitních edukačních profilů už najdete hafo, a to ve všemožných odvětvích, od podnikání, přes fyzioterapii až třeba po finance.

A protože my se pohybujeme hlavně ve světě online marketingu malých a středních firem, pro které jsou často velmi důležité sociální sítě, podělíme se s vámi o naše oblíbené české a slovenské profily zabývající se Instagramem, TikTokem, Facebook a mnohým dalším.

@socialpark

Pod taktovkou Jirky Krále, jednoho z nejvlivnějších a nejsledovanějších influencerů v České republice, působí obsahová agentura Socialpark. Na sítě a tvorbu obsahu jsou to skuteční profíci a mimo skvělého blogu dělají i skvělý Instagram, který stojí za to sledovat. V popisku říkají: “Děláme ze značek influencery, žijeme sítěmi, sledujeme trendy a o ty nejlepší se rádi rozdělíme.” A je to přesně tak, jak píšou. Přichází nejen s tipy na kreativy a tvorbu, ale i se statistikami, informují o novinkách a mnohém dalším. Je to jeden z informačně nejkomplexnějších a zároveň vysoce kvalitních edukačních profilů, co na českém Instagramu ohledně sítí vůbec můžete najít.

@digiholkacz

Digiholka je vlastním jménem Martina Dvořáčková, která se sítěmi zabývá už něco přes 10 let. Jako “volnonožec” pomáhá firmám a podnikatelům prodávat online, budovat brand a být vidět na sociálních sítích. Má zkušenosti s obsahovým marketingem, community managementem, reklamními kampaněmi i influencer marketingem, takže má záběr a rozhled opravdu široký a své zkušenosti předává skrze Instagram i blogové články. U Martiny je nám obzvlášť sympatická její lidská komunikace a je vidět, že má ke svým klientům i práci dost osobní přístup.

@digitalnastrategia

Slovenský freelancer Rasťo Kiavčin, známý pod instagramovým profilem digitalnastrategia, přináší každý den 1 tip z online marketingu, který jak tvrdí “pomůže Vaší firmě růst a vydělat na Instagramu”. Zaměřuje se hlavně na Instagram, ale najdete u něj i jiná témata, jako je mailing, TikTok, copywriting či obecné poučky, co v onlinu jednoduše platí. Na profilu nás nejvíce baví pravidelné a časté postování a jeho zábavná forma grafik i textů, která zaujme a donutí vás dávat pozor ikdyž scrollujete Instagramem úplně unavení po celém dni. Jednoduše, Rasťo to se svým publikem umí a komunikaci (jak vizuální, tak psanou) má v malíku.

@obsahjeklic

Jak už tento profil hlásá jen ze samotného názvu, v obsahjeklic se mluví hlavně o obsahovém marketingu, specificky zejména o podnikání na Instagramu. Celý profil spravuje freelancerka Michaela Bednarovská, která se zaměřuje hlavně na pomoc při podnikání ženám a malým značkám. Na profilu Michaela předává konkrétní tipy, jak udělat z vašich sledujících zákazníky prostřednictvím jednoduchých postů s popisky, reels i carrouselů nabušených informacemi a praktickými radami.

Summary
4 naučné profily o sociálních sítích na IG
Article Name
4 naučné profily o sociálních sítích na IG
Description
Přinášíme vám tipy na 4 profily o sociálních sítích na IG, na kterých se něco přiučíte.
Author
Publisher Name
Socials
Publisher Logo

Související články