Preloader logo Preloader logo
Cz En
Služby & Ceník Případové studie O nás Volné pozice 📖 Vzdělávání Dropdown Kontakt Logo

Odebírejte novinky od Socials

Přihlášení proběhlo úspěšně, děkujeme.

Špatně zadaná emailová adresa.

Prosím, odsouhlaste zpracování osobních údajů.

Podcasty jsou skvělým způsobem, jak zábavnou formou získat nové znalosti a inspiraci pro rozvoj svého e-shopu. Těžko se ale hledají ty skutečně dobré, a tak jsme pro vás vytvořili seznam několika, co nás baví.

Ecommerce Bridge (CZ+SK)

Z dílny místních ecommerce nadšenců pochází oblíbený podcast Ecommerce Bridge. Ten přináší na pravidelné bázi novinky, rozhovory, rady a tipy hlavně pro ecommerce marketéry a majitele e-shopů z Česka a Slovenska. Na podcastu oceňujeme jeho formát – vychází buď v 8 minutovém shrnutí všech možných novinek ze světa ecommerce nebo v příjemných cca 35 minutových rozhovorech či hovorech.

A píšou i fajn články, tak na ně koukněte.

Shopify Masters (EN)

Od koho jiného se učit a poslouchat podcasty než od jednoho z největších a nejoblíbenějších poskytovatelů mezinárodních platforem pro provoz e-shopů?

Tvůrci podcastu Shopify Masters si zvou úspěšné podnikatele a odborníky ze světa ecommerce, kteří radí jak na budování, rozvíjení a inovování prosperujícího eshopu. Probírají tam témata širokého okruhu od reklam, crowdfundingu až po průzkum trhu a programy ambasadorů.

Naše oblíbená epizoda: How To Turn Content On Social Media Into A Business

E-Commerce Fuel (EN)

E-Commerce Fuel Podcast se zaměřuje na témata jako je rozvoj a řízení zejména velkých eshopů s vysokými obraty. Pravidelně dělá rozhovory hosty z praxe, kteří uvolněnou formou sdílejí své zkušenosti a rady týkající se všeho od strategie marketingu až po logistiku. E-commerce Fuel je tak skvělou inspirací servírovaný přímo od mezinárodních hráčů z praxe.

Podívejte se na jejich díl s predikcemi ohledně roku 2023.

MladýPodnikatel.cz (CZ)

Jiřího Rosteckého znají podnikatelé po celém česku, a to hlavně díky jeho iniciativě MladýPodnikatel.cz. Snaží se totiž přinášet kvalitní a praktické informace, které usnadní práci všem podnikavým duším – a má dokonce udělanou speciální sekci podcastů a videí o e-shopech. Najdete tam stovky epizod s provozovateli malých i velkých e-shopů a dalších e-commerce firem, s odborníky na marketing, logistiku, finanční řízení, firemní procesy  a mnoho dalšího. Velkou výhodou je, že je zaměřený na ČR a jeho hosty jsou české špičky v oboru, díky čemuž dostanete skutečně relevantní informace.

eCommerce Evolution (EN)

Až poslechněte všechny výše zmíněné, určitě doporučujeme se vrhnout na eCommerce Evolution podcast. Získáte tam další rady a tipy pro podnikatele všech úrovní. Vede ho zkušený ecommerce praktik Brian Casel a věnuje se v něm momentálním technikám i strategiím v oblasti e-commerce a představuje hosty, kteří sdílejí své osobní zkušenosti. Často se snaží koukat do budoucnosti, predikovat a předpovídat budoucí trendy. I díky tomu, si tento podcast získal mezinárodní oblibu a je jeden z nejlépe hodnocených.

Věříme, že vám tyto podcasty zpříjemní procházky, cvičení, dlouhé chvíle v kolonách či kdekoliv jinde a přinesou cenné informace a inspiraci pro rozvoj vašeho e-shopu.

TIP: Pokud raději čtete než posloucháte, pak se doporučujeme podívat na náš článek, kde přinášíme další kvalitní informační zdroje.

Summary
5 NEJ podcastů o e-commerce
Article Name
5 NEJ podcastů o e-commerce
Description
Podcasty jsou skvělým způsobem, jak se vzdělávat o e-commerce. Těžko se ale hledají ty skutečně dobré, a tak vám přinášíme ty, co nás baví. ✅
Author
Publisher Name
Socials
Publisher Logo

Související články

Spojte se s námi a zjistěte, jak pomůžeme vašemu e-shopu růst rychleji a efektivněji 🎉

Sjednejte si schůzku přes Calendly a nebo vyplňte kontaktní formulář.

E-mail: hello@socials.cz