Preloader logo Preloader logo
Zjistit více

Správa
sociálních sítí

Arrow
Naplánovat konzultaci

Popis
služby

Sociální sítě hýbou naší společností. Kdo na nich není, jako by už ani nebyl.

 

Jak ale správu sociálních sítí uchopit? Jaké sociální sítě jsou pro vás vhodné? A co na ně pořád dávat?

 

S tím vším vám pomůžeme.

 

Stanovíme, jaké sociální sítě jsou pro vaši značku vhodné, navrhneme obsahovou strategii a pomůžeme vám s tvorbou obsahu. Společně pak budeme tvořit a starat se o komunitu vašich fanoušků. 

Jak vám pomůžeme
se sociálními sítěmi

Audit dosavadní komunikace

Provedeme audit vaší dosavadní komunikace na sociálních sítích. Dáme vám jasná doporučení, která můžete ihned implementovat.

01

Tvorba obsahové strategie

Vybereme vhodné sociální sítě, připravíme obsahovou strategii a komunikační plán na míru pro vaši značku.

02

Správa profilů a tvorba příspěvků

Budeme vaše profily udržovat aktuální. Podle obsahového plánu budeme pravidelně publikovat příspěvky, které vaše fanoušky zajímá.

03

Community management

Sociální sítě jsou o interakcích a proto za vás budeme odpovídat na komentáře a zprávy.

04

Správa social ads kampaní

Na sociálních sítí platí pravidlo “Pay to Play” (zaplať, aby sis mohl hrát). Bez sponzorování vaše příspěvky uvidí minimum lidí. Proto je to dnes již bohužel nutností.

05

Influencer marketing

Vybereme vhodné ambasadory pro vaši značku. Zrealizujeme influencerské kampaně od myšlenky až po vyhodnocení. Spolupracujeme s nejlepšími v oboru.

06

O jaké sociální
sítě se staráme

Jak pracujeme

Máme ověřený postup spolupráce.

Seznámení 01
Zjistíme, jaké máte cílé a jak váš business funguje. Na základě úvodní konzultace určíme, zda-li vám můžeme pomoci a jsme pro vás vhodná digitální agentura. Úvodní konzultaci děláme většinou prostřednictvím Zoom, Hangouts nebo telefonu. A je samozřejmě bezplatná.
Nabídka na míru
stanovení cílů
02
Pokud se shodneme, že jsme pro vás vhodným partnerem, připravíme pro vás nabídku našich služeb na míru. Společně si vytyčíme ambiciózní cíle a KPI. Začneme hledat příležitosti pro růst vaší značky.
Přípravná fáze 03
Cíl bez plánu je pouze sen. Proto pro vás připravíme strategický plán k dosažení vašich cílů. Vytvoříme podklady pro efektivní spuštění marketingové komunikace. Od grafických bannerů, videí až po nastavení analytických nástrojů a výkonnostních kampaní.
Testovací období 04
Úvodní nastavení kampaní je vždy do určité míry odhad. Klíčem k úspěchu je testovací období a následná optimalizace. V rámci tohoto období si vyzkoušíme v praxi, na co vaši zákazníci reagují a dodáme algoritmům dostatečná data pro machine learning. Testovací fáze trvá zpravidla 1-3 měsíce.
Optimalizace.
Inovace. Reporting
05
Pravidelně kontrolujeme výsledky a vše upravujeme dle potřeby. Společně hledáme a testujeme nové online marketingové nástroje a kanály a budujeme vaší značku. Souhrn dosažených výsledků od nás dostanete na měsíční nebo denní bázi.

Proč my

Proč spolupracovat právě s námi?
Zakládáme si na těchto pilířích.

Thumbnail

01

Month-to-month contract

U nás se neuvazujete na 6 nebo více měsíců. Pokud s naší prací nebudete spokojení, můžete spolupráci ukončit. Kdykoliv.

Thumbnail

02

Soustředíme se na ROI

Návratnost investic je pro nás na prvním místě. Pokud s námi investujete 1 Kč, je naším cílem abyste za ní dostali 2 Kč (a ideálně i více) zpět.

Thumbnail

03

Nejsme jen agentura ale partner

Každý klient je zároveň náš partner a snažíme se mu pomoci s podnikáním i v ohledech, které daleko převyšují hranice digitálního marketingu.

Thumbnail

04

Pokud nejsme pro vás, řekneme to

Nejsme pro každého. Pokud vám nebudeme moci pomoci, řekneme to narovinu a pomůžeme vám nalézt jiný způsob spolupráce.

Thumbnail

05

Transparentnost

Máte 100% přístup do reklamních účtů. Vždy víte, na čem se pracuje a co kolik bude stát.

Thumbnail

06

Přehlednost

I my se ztrácíme v emailech. Interně i s klienty spolupracujeme v project management systému (Freelo). O všem máte přehled.

FAQ

Kolik stojí správa sociálních sítí?
Cena za správu se odvíjí od celkové náročnosti. Budete nám dodávat grafické podklady a texty, nebo vše budeme tvořit my? Kolik příspěvků měsíčně budete na sociální sítě přidávat? Bude třeba zajistit focení / natáčeníí? O jaké sociální sítě se budeme starat? Všechny tyto faktory ovlivňují celkovou cenu. Pro zjištění ceny nás kontaktujte.
Kdo platí za reklamní kredit?
Do reklamního účtu je přidána vaše firemní karta, ze které se strhávají peníze. Faktury za reklamní kredit jsou vystavovány na vaší firmu. Nám platíte pouze za správu. Máte vždy přehled o tom, kolik se investuje do kreditu a kolik stojí naše služby.
Jak ukončím spolupráci?
Na začátku spolupráce s námi podepisujete smlouvu která má výpovědní lhůtu jeden měsíc. Nemáme žádné poplatky za předčasné ukončení smlouvy.
Vytváříte grafické podklady pro příspěvky?
Ano. Můžeme zajistit vše od focení, natáčení až po postprodukci.
Mám obsah, ale potřebuji vytvořit startegii a přidávat příspěvky na sítě. Pomůžete mi?
Ano, vytvoříme strategii a budeme publikovat příspěvky dle obsahového plánu.

Píšeme o digitálním
marketingu