Preloader logo Preloader logo
Zjistit více

Správa
sociálních sítí

Arrow
Sjednat schůzku

Popis
služby

Sociální sítě hýbou naší společností a už nelze pochybovat o tom, že kdo na nich není, jako by snad ani neexistoval.

 

Jak ale správu sociálních sítí uchopit? Jaké sociální sítě jsou pro vás vhodné? A co na ně pořád dávat? Na tyto a podobné otázky už jsme mnohokrát odpovídali – a rádi pomůžeme i vám.

 

Stanovíme, jaké sociální sítě jsou pro vaši značku ideální, navrhneme obsahovou strategii a pomůžeme vám s tvorbou samotného obsahu. Společně vytvoříme věrnou komunitu vašich fanoušků a budeme se o ni starat.

Jak vám pomůžeme
se sociálními sítěmi.

Audit dosavadní komunikace

Provedeme audit vaší stávající komunikace na sociálních sítích. Dáme vám jasná doporučení, která můžete ihned implementovat.

01

Tvorba obsahové strategie

Vybereme vhodné sociální sítě, připravíme obsahovou strategii a komunikační plán na míru pro vaši značku a vaše produkty.

02

Správa profilů a tvorba příspěvků

Budeme vaše profily udržovat aktuální. Podle obsahového plánu budeme pravidelně publikovat příspěvky, které vaše fanoušky zaujmou.

03

Community management

Sociální sítě nejsou jednosměrné médium, ale stojí a padají na interakcích. Proto za vás budeme odpovídat na komentáře a zprávy.

04

Správa social ads kampaní

Pravidlo “Pay to Play” se stává jádrem byznysu sociálních sítí. Bez sponzorování tak váš obsah uvidí minimum lidí. Doporučíme vhodný způsob, jak příspěvkům „pomoct“, i okamžik, kdy to udělat.

05

Influencer marketing

Vybereme perfektní ambasadory pro vaši značku, tak, aby spolupráce dávala smysl oběma stranám a vypadala co nejpřirozeněji. Zajistíme kontakt na ty nejlepší v oboru.

06

O jaké sociální
sítě se staráme.

Jak pracujeme.

Máme ověřený postup spolupráce,
ale umíme se přizpůsobit vašim potřebám.

Brand discovery 01
V úvodní fázi spolupráce se seznámíme se značkou, provedeme a vyhodnotíme audit aktuálního stavu kampaní a webu, identifikujeme případné slabiny. Uděláme si kompletní obrázek o značce, a to včetně konkurence, cílů a možností.
Strategie 02
Na základě brand discovery vytvoříme strategii pro výkonnostní marketing a poskytneme doporučení pro rozvoj webu s cílem zvýšení konverzního poměru. Vymyslíme vhodnou komunikační strategii, ať už půjde primárně o produkty, brand awareness, či kombinaci obojího. Vybereme, doporučíme a společně odsouhlasíme vhodné marketingové kanály.
Přípravná fáze 03
Provedeme kompletní nastavení či kontrolu analytických nástrojů (Google Analytics, Facebook Pixel, Google Conversion Tracking a další), abychom mohli vyhodnotit dopad výkonnostních kampaní napříč kanály. Dle strategie připravíme kampaně na stanovených platformách, zajistíme grafické podklady do reklam a napíšeme k nim poutavé texty.
Spuštění kampaní
a optimalizace
04
Spuštěním kampaní práce nekončí, ale teprve začíná. Kampaně budeme aktivně upravovat tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků a plnily stanovené cíle. Společně budeme pracovat na jejich optimalizaci, dlouhodobém zlepšování a zajištění maximální efektivity v rámci stanoveného rozpočtu.
Škálování 05
Efektivní škálování kampaní při vysoké návratnosti je snem každého majitele e-shopu. A přesně s tím vám rádi pomůžeme. Díky výsledkům z optimalizační fáze nalezneme vhodné platformy a cílení pro škálování prodejů vašeho e-shopu při dodržení stanoveného PNO či ROAS.

Proč Socials?

Zajímá vás, proč se vyplatí spolupracovat
právě s námi? Práce pro naše klienty
stojí na 6 základních pilířích: 


Thumbnail

01

Soustředíme se na návratnost

Spolupráce s námi, to nejsou dojmy, ale přesná čísla. Děláme vše pro to, abyste za každou investovanou korunu dostali dvě zpět. A ideálně ještě více!

Thumbnail

02

Máme přesah do všech kanálů

Efektivní komunikaci na více sociálních sítích i PPC reklamu vnímáme jako vyvážený mix, který přispívá k celkovému úspěchu. Připravíme vhodný obsah pro každý relevantní kanál.

Thumbnail

03

Jsme agentura i partner

Každý klient je zároveň naším partnerem. Pomáháme mu s rozvojem značky, často v aspektech, které daleko převyšují hranice digitálního marketingu.

Thumbnail

04

E-shopy jsou náš core business

Jsme agentura zaměřená výhradně na oblast eCommerce. Díky tomu držíme prst na tepu doby a umíme nejnovější trendy v odvětví uplatnit i u vás.

Thumbnail

05

Transparentnost

Pracujeme s agenturními přístupy, vám tak zůstává 100% dohled nad reklamními účty. Díky tomu přesně víte, jak si vaše sociální sítě a reklamy vedou.

Thumbnail

06

Rychlost a spolehlivost

Termín, na kterém se domluvíme s klientem, je pro nás svatý. Víme, že některé věci nepočkají a rychlost může být klíčový faktor pro úspěch reklamy.

FAQ.

Kolik stojí správa sociálních sítí?
Cena za správu se odvíjí od celkové náročnosti. Budete nám dodávat grafické podklady a texty, nebo vše budeme tvořit my? Kolik příspěvků měsíčně budeme na sociální sítě přidávat? Bude třeba zajistit focení / natáčení? O jaké sociální sítě se budeme starat? Všechny tyto faktory ovlivňují výslednou cenu. Pro přesnou kalkulaci nás kontaktujte.
Kdo platí za reklamní kredit?
Do reklamního účtu je přidána vaše firemní karta, ze které se strhávají peníze. Faktury za reklamní kredit jsou vystavovány na vaši firmu. Nám platíte pouze za správu profilu. Máte tak v každém okamžiku přehled o tom, kolik se investuje do reklamního kreditu a kolik stojí naše služby.
Co když to chci pouze vyzkoušet?
Budeme rádi! S klienty podepisujeme smlouvy, které jsou extrémně flexibilní v porovnání se standardem v oboru. Naši pomoc si tak klidně můžete objednat jen na měsíc.
Vytváříte grafické podklady pro příspěvky?
Ano. Můžeme zajistit vše od focení, natáčení až po postprodukci. Umíme ale pracovat i s existujícími podklady a zajistit, aby vypadaly atraktivně.
Na sociálních sítích sice publikujeme, ale chybí nám strategie. Pomůžete nám?
Ano, rádi na základě společné diskuze vytvoříme celkovou strategii a budeme publikovat příspěvky dle schváleného obsahového plánu.

Píšeme o digitálním
marketingu.