Preloader logo Preloader logo
Zjistit více

Lead Generation

Arrow
Naplánovat konzultaci

Popis
služby

Většina B2B a spousta B2C firem potřebuje ke svému růstu generovat kvalitní leady. To se jim ale často nedaří. Cold calling a cold emailing sice stále fungují, ale je lepší, když se vám zákazníci ozývají sami. 

 

A přesně s tím vám pomůžeme.

 

Díky našemu ověřenému systému vám získáme i stovky relevantních leadů měsíčně.

Jak vám získáme více leadů?.

Strategie

Připravíme strategii na míru vaší značce. Vybereme vhodné nástroje pro sběr leadů, vytvoříme systém pro jejich zpracování a následné vyhodnocení.

01

Lead Ads

Jedním z nejlepších nástrojů na generování leadů jsou Facebook (případně LinkedIn) Lead Ads. Zakomponujeme je do vaší marketingové strategie.

02

Pop-up na webu / kontaktní formulář

Maximalizujeme generování leadů přímo na webu. Implementujeme lead magnet (například eBook) nebo kontaktní formulář na váš web. Docílíme tím vyššího konverzního poměru webu.

03

Integrace s CRM

Leady budeme zasílat přímo do vašeho CRM systému, případně do Google Sheets.

04

Vyhodnocení leadů

Velké množství leadů je k ničemu, pokud není možné velkou část z nich proměnit v platící zákazníky. Společně nalezneme zdroj kvalitních leadů.

05

Škálování

Až nalezneme nejefektivnější způsoby pro sběr kvalitních leadů, začneme s jejich škálováním. Zajistíme vám takřka neomezený přísun kontaktů, které budete moci proměnit v zákazníky.

06

Jaké nástroje používáme.

Jak pracujeme.

Máme ověřený postup spolupráce.

Seznámení 01
Zjistíme, jaké máte cílé a jak váš business funguje. Na základě úvodní konzultace určíme, zda-li vám můžeme pomoci a jsme pro vás vhodným partnerem. Úvodní konzultaci děláme většinou prostřednictvím Zoom, Hangouts nebo telefonu. A je samozřejmě bezplatná.
Nabídka služeb na míru 02
Pokud společně usoudíme, že jsme pro vás vhodným partnerem, připravíme pro vás nabídku našich služeb na míru. Společně si vytyčíme ambiciózní cíle a KPI a začneme hledat příležitosti pro růst vaší značky.
Přípravná fáze
a stanovení cílů
03
Cíl bez plánu je pouze sen. Proto pro vás vždy připravíme strategický plán k dosažení vytyčených cílů. Následně vytvoříme veškeré podklady pro efektivní spuštění online marketingové komunikace. Od grafických bannerů, videí až po nastavení analytických nástrojů a reklamních kampaní.
Testovací období 04
Nastavení je vždy do určité míry odhad a jedním z hlavních tajemství úspěchu je testovací fáze. V rámci testovací fáze si vyzkoušíme v praxi, na co vaši zákazníci reagují a dodáme algoritmům dostatečná data pro machine learning. Testovací fáze trvá zpravidla 1-3 měsíce.
Optimalizace.
Inovace. Reporting
05
Pravidelně kontrolujeme výsledky a vše upravujeme podle potřeby. Testujeme nové online marketingové nástroje a kanály k dosažení ještě vyšší efektivity. A souhrn dosažených výsledků od nás dostanete na měsíční a nebo klidně i denní bázi.

Proč my

Proč spolupracovat právě s námi?
Zakládáme si na těchto pilířích.

Thumbnail

01

Soustředíme se na ROI

Návratnost investic je pro nás na prvním místě. Pokud s námi investujete 1 Kč, je naším cílem abyste za ní dostali 2 Kč (a ideálně i více) zpět.

Thumbnail

02

Jsme agentura i partner

Každý klient je zároveň naším partnerem. Snažíme se mu pomoci s rozvojem značky i v ohledech, které daleko převyšují hranice digitálního marketingu.

Thumbnail

03

Transparentnost

Máte 100% přístup do reklamních účtů. Vždy víte, na čem se pracuje a co se již udělalo.

Thumbnail

04

Rychlost

Víme, jak je pro vás rychlost důležitá. Často se jedná o jeden z hlavních faktorů úspěchu. Když si stanovíme termín dokončení projektu, dodržíme ho.

Thumbnail

05

Měsíční výpovědní lhůta

Pokud s naší prací nebudete spokojení, můžete spolupráci ukončit ke konci stávajícího měsíce. Nemusíte se vázat na 6 nebo více měsíců.

Thumbnail

06

Nejsme pro každého

Pokud pro vás nebudeme vhodným partnerem, řekneme vám to a pokusíme se najít jiné řešení vaší situace.

FAQ.

Jak nám získáte více leadů?
Kombinujeme výkonností reklamu, lead magnety a konverzní optimalizaci webu.
Kdo je majitelem reklamních účtů?
Vy jste majiteli reklamních účtů a my do nich máme agenturní přístup.
Kdo platí za reklamní kredit?
Do reklamního účtu je přidána vaše firemní karta, ze které se strhávají peníze. Faktury za reklamní kredit jsou vystavovány na vaší firmu. Nám platíte pouze za správu. Máte vždy přehled o tom, kolik se investuje do kreditu a kolik stojí naše služby.
Jak ukončím spolupráci?
Na začátku spolupráce s námi podepisujete smlouvu s výpovědní lhůtou jeden měsíc. Nemáme žádné poplatky za předčasné ukončení smlouvy.
Kolik stojí generování leadů?
Cena se odvíjí od vašich cílů a celkové náročnosti. Pro přesné stanovení ceny nás kontaktujte.
Vytváříte grafické podklady pro reklamy?
Ano, připravíme jak PPC bannery, tak grafické podklady pro reklamy na sociálních sítích.

Píšeme o
Lead Generation.