Preloader logo Preloader logo
Zjistit více

Popis
služby

Každý den vznikají stovky nových e-shopů. Jen malé množství z nich se ale dožije prvního výročí.

 

Vzhledem k obrovské konkurenci je stále těžší vybudovat úspěšný a výdělečný e-shop. S naší pomocí toho dosáhnete.

 

Pomůžeme vašemu e-shopu v růstu kombinací PPC, social ads, zbožových srovnávačů, Google Shopping, e-mail marketingu a CRO. 

Jak pomůžeme vašemu
e-shopu v růstu?

Strategie

Připravíme online marketingovou strategii pro váš e-shop. Vybereme vhodné kanály pro oslovení vašich stávajících i potenciálních zákazníků.

01

Optimalizace konverzního poměru

Přivádět na web nové návštěvníky je k ničemu, pokud má váš web nízký konverzní poměr. Nalezneme příležitosti pro zvýšení konverzního poměru pomocí nástrojů Google Analytics, HotJar nebo třeba Facebook Analytics.

02

Zbožové srovnávače

Vaše produkty musí být vidět tam, kde je zákazníci hledají. Postaráme se o inzerování vašich produktů v rámci zbožových srovnávačů Heuréka.cz a Zboží.cz.

03

Reklama na sociálních sítích

Výkonnostní reklama na sociálních sítích jako jsou Facebook a Instagram nabízí obrovskou příležitost k růstu mnoha e-shopů. Díky přesnému zacílení a důmyslné analytice se jedná o nejlepší možnost, jak efektivně škálovat prodeje vašeho e-shopu.

04

PPC kampaně

Oslovíme zákazníky v klíčové fázi jejich nákupního rozhodování v rámci vyhledávacích sítí Google a Seznam. Nastavíme klasický i dynamický remarketing a také bannerové display kampaně.

05

Google Shopping

Google nákupy jsou pro většinu e-shopů zlatým grálem. Ukážeme vašim zákazníkům produkty, které opravdu hledají.

06

E-mail marketing

Připomeneme se zákazníkům, když opustí košík, nabídneme jim slevový kupón nebo je informujeme o akční nabídce. E-mailing je pro e-shopy skvělý způsob, jak zvýšit lifetime value zákazníků.

07

Reporting

Budete mít dokonalý přehled o výsledcích vašeho e-shopu. Souhrn dosažených výsledků výkonnostních kampaní i celého e-shopu od nás dostanete na měsíční nebo denní bázi

08

Jaké nástroje používáme

Jak pracujeme

Máme ověřený postup spolupráce.

Seznámení 01
Zjistíme, jaké máte cílé a jak váš business funguje. Na základě úvodní konzultace určíme, zda-li vám můžeme pomoci a jsme pro vás vhodný partner. Úvodní konzultaci děláme většinou prostřednictvím Zoom, Hangouts nebo telefon. A je samozřejmě bezplatná.
Nabídka na míru
stanovení cílů
02
Pokud společně usoudíme, že jsme pro vás vhodným partnerem, připravíme pro vás nabídku našich služeb na míru. Společně si vytyčíme ambiciózní cíle a KPI a začneme hledat příležitosti pro růst vaší značky.
Přípravná fáze 03
Cíl bez plánu je pouze sen. Proto pro vás vždy připravíme strategický plán k dosažení vytyčených cílů. Následně vytvoříme veškeré podklady pro efektivní spuštění online marketingové komunikace.. Od grafických bannerů, videí až po nastavení analytických nástrojů a reklamních kampaní.
Testovací období 04
Nastavení je vždy do určité míry odhad a jedním z hlavních tajemství úspěchu je testovací fáze. V rámci testovací fáze si vyzkoušíme v praxi, na co vaši zákazníci reagují a dodáme algoritmům dostatečná data pro machine learning. Testovací fáze trvá zpravidla 1-3 měsíce.
Optimalizace.
Inovace. Reporting
05
Pravidelně kontrolujeme výsledky a vše upravujeme podle potřeby. Testujeme nové online marketingové nástroje a kanály k dosažení ještě vyšší efektivity. A souhrn dosažených výsledků od nás dostanete na měsíční a nebo klidně i denní bázi.

Proč my

Proč spolupracovat právě s námi?
Zakládáme si na těchto pilířích.

Thumbnail

01

Soustředíme se na ROI

Návratnost investic je pro nás na prvním místě. Pokud s námi investujete 1 Kč, je naším cílem abyste za ní dostali 2 Kč (a ideálně i více) zpět.

Thumbnail

02

Jsme agentura i partner

Každý klient je zároveň naším partnerem. Snažíme se mu pomoci s rozvojem značky i v ohledech, které daleko převyšují hranice digitálního marketingu.

Thumbnail

03

Transparentnost

Máte 100% přístup do reklamních účtů. Vždy víte, na čem se pracuje a co se již udělalo.

Thumbnail

04

Rychlost

Víme, jak je pro vás rychlost důležitá. Často se jedná o jeden z hlavních faktorů úspěchu. Když si stanovíme termín dokončení projektu, dodržíme ho.

Thumbnail

05

Měsíční výpovědní lhůta

Pokud s naší prací nebudete spokojení, můžete spolupráci ukončit ke konci stávajícího měsíce. Nemusíte se vázat na 6 nebo více měsíců.

Thumbnail

06

Nejsme pro každého

Pokud pro vás nebudeme vhodným partnerem, řekneme vám to a pokusíme se najít jiné řešení vaší situace.

FAQ

Kolik stoji online marketing pro e-shop?
Cena se odvíjí od vašich cílů a celkové náročnosti. Pro přesné stanovení ceny nás kontaktujte.
Kdo je majitelem reklamních účtů?
Vy jste majiteli reklamních účtů a my do nich máme agenturní přístup.
Kdo platí za reklamní kredit?
Do reklamního účtu je přidána vaše firemní karta, ze které se strhávají peníze. Faktury za reklamní kredit jsou vystavovány na vaší firmu. Nám platíte pouze za správu. Máte vždy přehled o tom, kolik se investuje do kreditu a kolik stojí naše služby.
Jak zjistím, že se mi kampaně vyplácí?
Na začátku spolupráce si stanovíme cílové PNO nebo ROI. Vždy víte, jestli jsou kampaně ziskové a jaké reklamní kanály fungují nejlépe. Souhrn výsledků od nás dostanete na denní, týdenní nebo měsíční bázi v souhrnném reportu.
Jak ukončím spolupráci?
Na začátku spolupráce s námi podepisujete smlouvu s výpovšdní lhůtou jeden měsíc. Nemáme žádné poplatky za předčasné ukončení smlouvy.
Vytváříte grafické podklady pro reklamy?
Ano, připravíme pro vás PPC bannery a také grafické podklady pro reklamy na sociálních sítích.

Píšeme o Ecommerce